Kurumsal

Home / Pages / Kurumsal

Denizcilik sektöründe ve sanayi dalgıçlığında ki 22 yıllık deneyimimizi 1999 yıllından itibaren HİLAL DALGIÇ HİZMETLERİ DENİZ İNŞAAT firması adı altında sizlerin hizmetine sunmaktayız. Şirket olarak, müşterinin önce geldiği iş anlayış felsefemiz şirket genelinde geçerlidir ve her projeyi müşterinin tam memnuniyetine göre tamamlamayı amaçlıyoruz. Firmamız sektörde en son teknoloji ürünleri ve konusunda uzman eğitimli personeli ile aşağıdaki belli hizmetleri ve diğer özel hizmetleri sunmaktayız.

Gemi Kurtarma ve Enkaz Çıkarma

Deniz Şarj – Deşarj Hatları

Sualtı Sörvey Hizmeti

Deniz İnşaat ve Onarım

Karina Kontrol – Temizleme

Sualtı Fotoğraf – Film – Video

Dalgıçlık Hizmetleri

Deniz Tarama Hizmetleri

Çapa Zinciri Arama – Kurtarma

Vizyonumuz

01.

Yenilikçi

Yenilikçi çözümlere önem veriyoruz. Teknolojinin işimizdeki öneminin farkındayız ve sektörel yenilikleri yakından takip ediyoruz. En yüksek kalitede su altı hizmetleri sunma konusunda beklentilerinizi aşmak her zaman hedefimizdir.

02.

Çevrecilik ve Sürdürebilirlilik

Denizin ve çevrenin korunması ile ilgili hassasiyetlerden taviz vermeden sunduğumuz çözümler ile sektörde öncü firmalar arasındayız. Hizmetlerimizi iyileştirme için aklı ve sürdürülebilir planları temel alarak hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

03.

Güvenlik

İş kazalarına karşı olan hassasiyetimizden taviz vermeden, projelerimizde insan odaklı bakış açımızdan gururluyuz. Verdiğimiz hizmette kalite ve işçilik standartlarından ödün vermeden teslimat ve uygulama hedeflerimizi her zaman gerçekleştirmeye kararlıyız.

Kalite Belgelerimiz

iso-9001
ohsas18001
iso-14001
Sqmart
turk-loydu
DTO_LOGO